BURSA ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Bursa asansörlü evden eve nakliyat

Özlüce Evden Eve Nakliyat; müşterilerine yeni nesil; güveni ve hızlı taşıma hizmetleri sunar. Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz de sizlere sunduğumuz nitelikli hizmetlerimizdendir ve modern şehir koşullarında taşınma işini son derece hız ve güvenli hale getiren bu hizmet ile size sorunsuz nakliye süreçleri sunabilmekteyiz. Firmamızın sahip olduğu donanım ve deneyim sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkaran uygulamalarımızdan olan asansörlü evden eve nakliyat isteğinize ve koşullara bağlı olarak sizlere sunulabilmektedir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Nedir?

Günümüzde yapılar genellikle çok katlı olarak inşa edilir ve yapıların iç donanımlarında taşımaya elverişli çok geniş ortamlar nadiren bulunur. Bu durumda taşınma işlemleri büyük birer problem haline gelebilmektedir. Kimi binaların içerisinde taşıma asansörleri yer alıyor olsa da, bina içerisinde eşya taşıma halinde ciddi bir zaman kaybının oluşması da kuvvetle muhtemeldir. Eşyalarınız yapı içerisinde ne kadar fazla yol kat ederse, zarar görme riskleri de artacağından, biz genellikle yüksek yapılarda evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında, Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimizi önermekteyiz. Bu işlem; yapının uygun bir noktasına konuşlandırılan taşıma asansörü ile eşyalarınızın daireye doğrudan çıkarılması veya daireden indirilmesi yöntemidir.

Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz verilirken yapının kaç katlı olduğunun önemi yoktur. Firmamız bu hizmeti sektör standartlarında herhangi bir yapıya sunabilir. Tabii özellikli yapılar, gökdelenler ve uygun cam veya balkon penceresi olmayan yapılar için bu hizmetin verilmesi mümkün olmayabilir. Biz sizi taşıma öncesinde yapacağımız keşifte sizi bu konuda aydınlatıyor olacağız. Ancak geleneksel çok katlı yapıların nerdeyse tamamına bu hizmeti verebildiğimizi de eklemek isteriz.

Taşıma Süreci

Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında, paketleme ve ambalajlama gibi süreçler, diğer hizmetlerimizde olduğu gibi sunulur. Taşıma işlemi yapılırken, taşıyıcı kamyon binanın uygun bir yerine konuşlandırılarak, taşıma asansörü daireye erişecek biçimde kurulur. Bu asansör; asansörlü evden eve nakliyat için geliştirilmiş özel bir donanımdır ve eşyalarınızın üzerine sabitlenmesinin ardından yukarı veya aşağı yönlü hareketini sağlar. Hemen her eşya bu asansör ile güvenli biçimde taşınabilir.

Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz birçok avantajı bir arada sunar. Bu hizmeti tercih etmeniz durumunda, eşyalarınızın kamyona çok hızlı bir şekilde taşınması mümkün olurken, bina içerisinde kat edilen mesafe azalacağından, eşyalarınız zarar görmez ve çevrenizi neredeyse hiç etkilemezsiniz.