BURSA OFİS TAŞIMACILIK HİZMETİ

Bursa ofis taşımacılık hizmeti

Ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat standartlarında değerlendiriliyor olsa da belli özellikleri bakımından evsel taşımacılık ile ciddi haklara sahiptir. Ofis taşımacılığında, şehiriçi veya şehirlerarası taşımacılık yapılması fark etmeksizin, kullanılan yöntem ve donanım farklılık arz edebilir. Zira ofislerde, kullanılan eşyalar ve taşınacak diğer unsurlar ev eşyalarından farklıdır. Boğaz ofislerde Yüksek Teknoloji donanımları bulunabilirken, hemen her ofiste; kasalar, ağır ofis makinaları, evrak ve dökümanlar gibi ağır yüklerde bulunur. Bu noktada kullanılacak taşıyıcı araç uyku taşımaya uygun olmalıdır. Bunun yanında yükün mevcut ofisten taşıyıcı araca yüklenmesi sürecinin doğru planlaması gerekir. Zira ofisler mesai saatleri dahilinde taşınması doğru olmayan ortamlardır. İşyerlerinin yoğunlukla yer aldığı pek çok apartmanda olduğu gibi; işhanı ve alışveriş merkezi niteliği bulunan ortamlarda da mesai saatlerinde taşıma gerçekleştirilmeyebilir. Bursa ofis taşımacılık hizmeti kapsamında biz bu kurallara uygun hizmet sunabilmekteyiz. En uygun zamanlama ile en kısa sürede tamamlanan hizmetleri size bir sunuyoruz.

Asansörlü ofis taşımacılığı

Ofislerimizde bulunan eşyalarınızın bina içerisinden taşınması yerine, zemine asansörlü taşımacılık ilkeleri ile indirilmesi çok daha hızlı ve güvenli bir yöntemdir. Taşıma asansörlerinin kapasitesine uygun olan tüm yükleriniz bu şekilde taşıma aracına yüklenebilir. Bu sayede işlem çok daha hızlı ve zayiat söz konusu olmaksızın tamamlanabilmektedir.

Bursa ofis taşımacılık hizmeti dahilinde Dilerseniz ambalajlama ve paketleme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızın taşınması için paketleme ekipmanı aramanız artık gerekmiyor. Biz sizin için evrak ve diğer basılı belgeleriniz dahil olmak üzere tüm eşyalarınızı taşıyabileceğiniz ambalaj ve paketleme ürünlerini sunuyoruz. Uzman ekibimiz, bize ulaşmanın ardından en kısa zamanda adresini ziyaret edecek ve hangi donanım ve araçlara ihtiyacımız olduğu tespit edilerek tarafınıza detaylı bir bilgilendirme yapılacaktır. Bu kapsamda alternatif çözümler ve size sunabileceğimiz fiyatlar arz edilecek, tercihinizi yapmanızın ardından en kısa zamanda taşıma işlemleriniz gerçekleştirilecektir.

Bursa ofis taşımacılık hizmeti kapsamında, konvansiyonel ofis makinalarını taşımaktayız. Ofis mobilyaları ve benzeri ekipmanın tamamı bu hizmete dahildir. Bunun yanında belirttiğimiz gibi; evraklarınız ve diğer dökümanlar da ofis taşımacılığı hizmeti standartlarında taşınabilir. Ancak özlüce evden eve nakliyat olarak, üretim yapılan işletmelerdeki ağır makinaların taşınması ve ticari malların taşınması için özel projeler geliştirmekteyiz. Proje taşımacılığı konusunda bizimle ayrıca iletişime geçebilir, bu alanda da nitelikli çözümlere ulaşabilirsiniz.